برطرف‌سازی مشکلات پخش

مشکلات پخش به دو دلیل ممکن است اتفاق بیافتد:

۱- پخش به کندی صورت می‌گیرد چون سرعت اینترنت پایین است.

۲- پخش کننده مشاهده نمی‌شود و پیغامی با عنوان ”در حال بارگذاری پخش کننده…“ نمایش داده می‌شود.

توضیحات مورد اول:

پایین بودن سرعت اینترنت ممکن است از سوی سرور سایت بوده یا سرعت اینترنت بازدید کننده به هر دلیلی پایین باشد. گاهی اوقات به دلیل افزایش بازدید، پهنای باند سرور کاهش می‌یابد و در نتیجه سرعت بارگذاری سایت، ویدیوها و ترانه‌ها نیز طبیعتا کاهش می‌یابد که با کاهش ترافیک، سرعت به تدریج افزایش خواهد یافت. در صورت لزوم و بالا رفتن ترافیک سایت سرور را تغییر خواهیم داد. سرعت اینترنت بازدید کننده نیز باتوجه به نوع متصل شدن به اینترنت (dial-up, gprs, adsl, 3g, 4g) ممکن است سریع یا کند باشد که توصیه می‌شود بازدید کننده به تغییر نوع اتصال یا سرعت اینترنت مورد استفاده خود اقدام نماید یا از طریق لینک دانلود (در صورت مجاز بودن) ابتدا فایل مورد نظر را دانلود و سپس به صورت آفلاین آن را پخش نماید.

توضیحات مورد دوم:

برای پخش ویدیوها و ترانه‌ها لازم است که پلاگین فلش (Adobe Flash Player) مخصوص مرورگر از سوی کاربر نصب شده باشد در غیر ا‌ین‌صورت عملیات پخش صورت نمی‌گیرد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود پلاگین فلش را با توجه به نوع مرورگر خود نصب نمایید. برای دانلود از لینک‌های زیر می‌توانید استفاده کنید.

دانلود پلاگین فلش مخصوص مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE) و AOL

دانلود پلاگین مخصوص مرورگرهای اپرا و کروم

دانلود پلاگین مخصوص مرورگر فایرفاکس

جهت حفظ امنیت و مشاهده‌ی بدون مشکل تمامی وب سایت توصیه می‌کنیم همواره آخرین نسخه مرورگر محبوب خود را دانلود و نصب نمایید.

در صورتی‌که مشکلات پخش پس از مطالعه و بکارگیری موارد ذکر شده برطرف نشد، لطفا از طریق صفحه ارتباط با ما اطلاع رسانی کنید تا توسط تیم پشتیبانی اقدام شود.

بازدید امروز : 438

بازدید کل : 394094